yonad.cz - ubytujte se snadno

Kontaktujte nás:    formulářem | e-mailem
+420 412 554 286

Úvod > Pro ubytovatele

Vážení partneři,

děkujeme Vám za zájem o spolupráci s naším rezervačním systémem.

Provozovatelem Yonad.cz je společnost Online travel solutions s r.o., která má bohaté zkušenosti v odvětví internetových řešení se zaměřením na cestovní ruch a poskytování služeb. Naší specializací jsou marketingová řešení v oblasti online rezervačních systémů - jedním ze kterých je server Yonad.cz.

Hlavním úkolem Yonad.cz je poskytnout svým klientům jednoduchý způsob rezervace ubytování a výhodné ceny. Snažíme se zajistit pohodlný, úsporný a efektivní způsob rezervace ubytování.

Dalším úkolem rezervačního systému Yonad.cz je vyvíjení činnosti směřující k tomu, aby partner měl příležitost uzavřít smlouvy o ubytování v jeho objektu se třetími osobami. Výše provize se sjednává ve výši minimálně 15% + DPH z uskutečněných rezervací. Neplatíte žádné jiné paušální nebo manipulační poplatky. Výši provize ovlivňuje pořadí ubytovacího zařízení v seznamu výsledků vyhledávání na serveru Yonad.cz.

Systém navíc partnerům umožňuje zadávat své volné ubytovací kapacity přímo do systému, což jistě ocení zákazník, který si tak může ubytování rezervovat skutečně on-line. Pro svůj vyšší prodejní potenciál je tento způsob prodeje ubytování ve světě již naprosto běžnou záležitostí.

Prezentace a veškeré její změny jsou zdarma. Po vložení objektu do systému Vám bude zasláno heslo pro editace. V případě jakýchkoliv nejasností nás prosím kontaktujte na tel: +420 412 554 286.

V případě zájmu o vložení Vašeho objektu do systému Yonad.cz nám prosím sdělte následující údaje:
 
 
 
 
*Název zařízení
*Typ zařízení (hotel, pezion apod.)
*Ulice a č. p.
*Město *PSČ
*Telefon
Fax
*Kontaktní osoba
*E-mail
Web
* – Povinné údaje

Copyright © 2006 - 2011 Online Travel Solutions s.r.o.

Online Travel Solutions s.r.o. :

´